SALE
60% OFF PLUS BUY 2 GET 1 FREE
Luxie Nail Sale – Unbeatable Deals on Premium Nail Products
Shop the Luxie Nail Sale Collection for incredible discounts on high-quality nail products. From vibrant gel polishes to essential tools and accessories, you’ll find everything you need to elevate your nail game at unbeatable prices. Hurry—these deals won’t last long! Whether you're stocking up on your favorites or trying something new, our sale collection offers amazing savings on the products you love. Don’t miss out on these limited-time offers!
 
-
Butterfly Nail Forms 100 pcs.
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per$7.00 USDSale price $5.00 USDSale -
Sale
Caput Mortem
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Cerise Petal
Regular price $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price $1.70 USDSale -
Cherry Jubilee Bundle
Regular price $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price $1.70 USDSale -
Dia De Los Muertos Glitters
Regular price $3.40 USDRegular priceUnit price per$8.50 USDSale price $3.40 USDSale -
Dia De Los Muertos Solids
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Ella's Odyssey Trio
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Everlasting & Peony Duo
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Fairy Wishes
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Fall Solids
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Foggy Forest
Regular price $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price $1.70 USDSale -
Sale
Harvest Spice
Regular price $3.40 USDRegular priceUnit price per$8.50 USDSale price $3.40 USDSale -
Sale
Jack In The Green
Regular price $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price $1.70 USDSale -
Let's Get Lit! Glitter
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sale
Liberte Collection
Regular price From $1.70 USDRegular priceUnit price per$4.25 USDSale price From $1.70 USDSale -
Sold out
LIMITED! Shenanigans
Regular price $3.40 USDRegular priceUnit price per$8.50 USDSale price $3.40 USDSold out